למה דווקא אחסון אתר בשרת ישראלי?

יש יתרונות רבים לאחסן את האתר שלך קרוב למיקום הגיאוגרפי בו הלקוחות שלך נמצאים, הדבר הראשון הוא זמן התגובה והמהירות של האתר, שכן זהו ערך חשוב ביותר גם בהנאת הגולש בפעילותו באתר וגם מבחינת קידום בפלטפורמות שונות, כמו לדוגמא SEO.

כיצד אני מעביר את האתר שלי לאחסון החדש?

תוכל להעביר בקלות את מסד הנתונים וקבצי האתר שלך אל האחסון החדש שלך בעזרת פרטי הגישה שקיבלת אל ממשק הניהול (DirectAdmin) ובאמצעות FTP, תוכל גם לבקש מאיתנו - הצוות של לינוקס-סרב להעביר לך את האתר ונשמח לעשות זאת!

רכשתי אחסון דרככם, מה עכשיו?

קודם כל תודה רבה וברוך הבא למשפחה! כעת בדוק את הדוא"ל וראה את פרטי הגישה שלך לאחסון, עכשיו תוכל להעלות את הקבצים או כל מה שחפץ לבך אל האחסון ולהתחיל לעבוד!

מה זה אחסון אתרים RESELLER ?

אחסון אתרים RESELLER כשמו כן הוא - RE - SELL, מדובר באחסון אתרים בעל נפח אחסון גדול ופרמטרים אשר מאפשרים למשתמש לשלוט דרך הממשק בכל נבחי האחסון ובכך למכור אחסונים - או לנהל על אותו אחסון מספר אתרים שונים, שליטת על DNS ושמות DNS ייחודיים, כתובות IP ועוד..

מה זה מערכת AntiDdoS ?

מערכת האנטי-דידוס הינה מערכת הגברה מפני הצפות ומניעות שירות, המערכת תדע לנטר ולבלום / להסיט מבקרים לא רצויים והתקפות על כתובת האחסון ותשמור עליכם מוגנים.

האם באמת האחסון הוא ללא הגבלה?

אכן כן, ישנה חבילה ללא הגבלה, תוכלו לארח עליה אין ספור אתרים וקבצים ולנהל אותה כאוות נפשכם.

מה זה דומיין ?

תארו לכם שהיינו קוראים אחד לשני במספרים. מספרי פלאפון לדוגמא. עכשיו דמיינו את אמא שלכם קוראת לכם מהמרפסת " 316574569 תעלה הביתה". החיים היו הרבה יותר מדויקים אולם הרבה יותר מסובכים. ("316574569 זהירות מעבר חציה . . ." או "חיים היה בלתי נשכח . . .איזה מהם?") עם פרוץ האינטרנט, מחשבים שהיו מרושתים ביניהם היו מזוהים באופן יחודי על ידי מספרי IP למשל 138.138.5.25, לך תזכור כזה מספר או תמצא אותו באופן אינטואיטיבי. עוד בעיה עם מספרי ה- IP , היא הקצאתם לספקי אינטרנט ותשתית כך שבמידה והאתר שלך יעבור "דירה" לשרת אינטרנט אחר עקב מעבר ספק או שידרוג, מספר ה-IP שלו ישתנה. דומיינים (שמות מתחם), נועדו לייצג את כתובות האתר, כך שניתן יהיה לזכור אותם באופן אינטואיטיבי. שם מתחם (דומיין) מובנה מרצף של אותיות ומספרים שמשויכים לכתובת IP מסוימת, אנו קוראים לקבצים היושבים במחשבים מרוחקים בעלי כתובות IP. מערכת עולמית מורכבת, אחראית לפיענוח שמות דומיינים והכוונת הדפדפנים למספרי ה- IP אליהם הם משויכים. המערכת יודעת גם לפרק את הדומיין לשרותים שונים בכתובות IP שונות, למשל דומיין מסוים כמו linuxserv.co.il, יכול להצביע למספר IP מסוים לצורך דיפדוף באתר ולכתובת IP שונה לחלוטין לצורך קבלת דואר אלקטרוני.

כיצד אפשר לרכוש שם מתחם עבור העסק שלי ?

קניית דומיין יתבצע בשלושה שלבים פשוטים מאוד, השלב הראשון הוא למצוא שם מתחם (דומיין) - כתובת אתר, שמתאימה לעסק שלכם, מכילים את שם העסק או צירוף אותיות מספרים שיעזרו לקהל היעד שלכם להגיע לאתר באופן מהיר ולזכור את הכתובת בעל פה. לאחר שבחרתם את שם המתחם שלכם, בדקו אם הוא פנוי, במידה והוא פנוי עברו לשלב תיספת שם המתחם הנ"ל, כל מה שצטרכו זה למלא את הפרטים המלאים שלכם, למלא את איזור שיטת התשלום. ומיד לאחר מספר דקות שם המתחם שלכם!.

איזה סוג של שם מתחם אני צריך ?

בדרך כלל סוגי שמות מתחם מאפיינים את הקהל עליו האתר פונה, לדוגמא אם האתר פונה ללקוחות מבקרים ישראלים הוא יסתיים ברוב המקרים ב "co.il.", במידה והאתר פונה לקהל גלובלי - בכל העולם ברוב המקים הוא הסתיים בסוג "com." או "net.", כיום נוספו סוגי שמות מתחם חדשים שיכולים להגדיר את העסק שלכם, לדוגמא אתר של מסעדה יוכלו להסתיים בצירף "food.".

מה זה שרת ווירטואלי מסוג VPS ?

שרת ווירטואלי מסוג Virtual Private Server - VPS נחשב כיום כאחת ההתפתחויות האחרונות בעולם האירוח השרתים הווירטואלים נותן לכם את כל היתרונות של החזקת שרת ייעודי משלו, ללא המחיר הגבוה, וללא צורך בהרבה נסיון. אם יש לכם אתר אינטרנט / פרוייקט נוסף, הנמצא בשלבי צמיחה, או שאתם צריכים שרת שרת חזק יותר ואמינות הפעלה גבוהה ה-VPS הוא הפתרון המושלם בשבילכם. תכונות השרתים הווירטואלית מתבטאות בחומרה הגמישה שלהם, ישנה אפשרות בקלות לשדרג את השרת הווירטואלי שלכם ובנוסף מאפשר לכם שליטה ובקרה מלאה על אותה הקצאה של חומרה.

כיצד אבחר את המטרה של השרת הווירטואלי?

שרת ווירטואלי משמע חומרה נטו, בסופו של יום תוכלו להתקין עליו כל מערכת הפעלה בהתאם לדרישות של הפרוייקטים שלכם, תוכלו להתאים לעצמכם את כל ההגדרות של מערכת ההפעלה, אנו בלינוקס סרב נשמח לייעץ לכם איזו מערכת הפעלה מתאימה לכם ובנוסף נציע שירות של התקנת מערכת ההפעלה בתוספת תשלום. חשוב לציין כי תוכלו להתקין בעצמכם כל מערכת הפעלה כמובן.

רכשתי אחסון דרככם, מה עכשיו?

אנו שמחים מאוד בחרתם בשירותי האחסון של לינוקס סרב, כעט המתינו לקבלת אימייל עם פרטי ההתחברות לפאנל ניהול השרת הווירטואלי שלכם, במידה ותרצו שירות נוסף כמו התקנת מערכת הפעלה או הסבר נוסף בנושא השרת הווירטואלי תוכלו לפנות לשירותי התמיכה שלנו, אנו נשמח לעזור לכם בכל עט.

מה זה שרת ייעודי?

שרת ייעודי הינו שרת פיצה פיזי, מתכת - חומרה, אשר מאוחסן בארון תקשורת בתוך חוות שרתים, השרתים הייעודים באים במפרטים שונים לפי צרכי הלקוח.

למה שרת ייעודי ולא שרת וירטואלי?

על השרת הייעודי ניתן לנהל ולהקצאות שרתים וירטואלים (VPS) בשיטת הווירטואליזציה ולארח כמה אתרים / פרוייקטים שתרצו - כמובן בהתאם לחומרה הפנויה בשרת.

רכשתי שרת ייעודי, מה עכשיו?

עכשיו תחכו מספר דקות עד שנכין לכם את השרת ונספק לכם נתוני התחברות, כמובן שתוכלו גם לבקש מאיתנו לנהל לכם את המערך.