חנות ווירטואלית מקצועית - תתחיל למכור ולהרוויח!

ממשק ניהול ובקרה

ממשקי ניהול החנות כולל הנפקת דוחות חודשיים, מעקב הזמנות ותנועות לקוחות בחנות, ניהול משתמשים ולקוחות לפי מחלקות לבחירתך, ניהול מוצרים ועוד

חיוב אוטומטי

ממשקי תשלום וחיוב חודשי / יומי אוטומטי - מערכות סליקה וניהול מתקדם של חשבונות החיוב באוטומציה מלאה!

ניהול הזמנות ומוצרים

ניהול מוצרים וקטגוריות - החל מהצגתם ועד מערכות סינון מתקדמות, קלות ונוחות מקסימאלית בהעלאת מוצרים חדשים לחנות וניהול קטגוריות ופילטרים.

חישובי מיסים ומשלוחים

מערכת אוטומטית לחישוב מיסים ומשלוחים בהתאם למיקום הלקוח הנרשם, חישובי משלוח ומיסים לפי משקל או כל פרמטר אחר שנבחר .

חנות וירטואלית

עולם האינטרנט עבר לא מעט מהפכים מאז שנכנס בסערה לחיינו, ואחד מהמהפכים הגדולים ביותר היה המהפך של החנויות הוירטואליות. אם בעבר רוב החנויות בעולם היו חנויות פיזיות, בשני העשורים האחרונים ניתן בהחלט לומר כי רוב החנויות הן וירטואליות. עסק שאין לו חנות וירטואלית איכותית ישאר הרחק מאחור, בוודאי לעומת המתחרים בתחום שיש להם חנויות מושקעות. בכתבה זו נפרט על אודות היתרונות הרבים של הקמת חנות וירטואלית באינטרנט עבור העסק שלכם.

מדוע העסק שלכם צריך חנות וירטואלית?

יתרונות לחנות וירטואלית יש לא מעט. בניגוד לסוגי אתרים אחרים, באמצעות הקמת חנות וירטואלית לעסק הזמנת המוצר תעשה בדרך כלל בקליק אחד בלבד מאשר רכישת שירות אחר הכולל אמצעים לא נוחים תמיד ללקוח כגון אי – מייל, טלפון ודברים מסוג זה בעיקר מכיוון שהלקוח רוצה לשמור כמה שניתן על פרטיותו באינטרנט וככל שהעניין יסתיים מהר יותר והלקוח יקבל את השירות כפי שביקש – כך יהיה טוב יותר. חנויות וירטואליות באינטרנט קל יותר לשווק, לקדם ולהפוך אותן לפופולריות יותר. מערכת החנות היא בדרך כלל חינמית או זולה מאשר מערכות אחרות לאתרים. אין ספק כי המחירים של מוצרים הנמכרים בחנויות וירטואליות הם לרוב זולים יותר מאשר בחנויות רגילות.
אך כיצד הופכים אותן למצליחות? יש להשקיע רבות בתוכן של החנויות, בעיצוב שלהן, בממשק (חשוב שהוא יהיה קל ונוח לתפעול), וכמובן גם בקידום שלהם במנועי החיפוש באינטרנט (ובעיקר בגוגל). ניתן כיום לבנות חנות וירטואלית בצורה מהירה, פשוטה, זולה ויעילה. יש חברות רבות אשר מעניקות שירותים מגוונים בתחום של חנויות וירטואליות. בתמורה  לתשלום חודשי לא גבוה במיוחד ניתן לקבל ממשק ניהול שדרכו בונים ומנהלים את החנות.
חנות וירטואלית יכולה לשדרג את העסק שלכם בצורה משמעותית ולקדם את המכירות – אך רק אם מקימים ומשווקים אותה כמו שצריך! טרם שיווק החנות יש לתכנן ולאפיין אותה בקפידה, לעבוד עם אנשי מקצוע מתאימים, להשקיע בעיצוב, בתוכן ולהעלות מוצרים שמתאימים לקהל היעד שלכם. רק כך החנות שלכם תוכל להניב תוצאות.
חנות וירטואלית איכותית יוצרת תוך זמן קצר מצב של WIN WIN, בו כל הצדדים מרוויחים, הן הלקוחות הן בעלי החנות והן החברות העוסקות בתחום. חשוב כמובן להפקיד על חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר, על נוחות מירבית של תפעול החנות, וכן על מחירים זולים של המוצרים והשירותים. חנות וירטואלית איכותית מציגה בצורה ברורה ופשוטה את היתרון היחסי של העסק ובעיקר את המוצרים או השירותים שהעסק מספק ומוכר.
לסיכום, חנות באינטרנט (הנקראת גם חנות וירטואלית או חנות מקוונות) יכולה להגדיל מאוד את הרווחים של העסק ולכן כדאי להשקיע בחנות מסוג זה ככל שתקציבכם מאפשר זאת.

בחר את החנות הווירטואלית שלך

לכל עסק מתאימה חנות בהיקף שונה, אתם תמיד מוזמנים ליצור איתנו קשר להתאמת החבילה עבורכם, או שתוכלו לבחור באחת מן המסלולים המוצגים למטה. כמובן שתמיד ניתן לשדרג ולשנמך לחבילה המתאימה עבורכם.

59 ₪

לחודש

 • כולל אחסון
 • עד 100 מוצרים
 • ללא התחייבות
 • תמיכה 24/7

120 ₪

לחודש

 • כולל אחסון
 • עד 300 מוצרים
 • ללא התחייבות
 • תמיכה 24/7

350 ₪

לחודש

 • כולל אחסון
 • ללא הגברה מוצרים
 • ללא התחייבות
 • תמיכה 24/7

מתלבטים? זקוקים לייעוץ נוסף?

צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בבחירת החביל המתאימה עבורכם וללוות אתכם בתהליך ההתפתחות של החנות!