העולם לא גדול מספיק

הדרך היחידה שלך לבלוט היא בעזרת תדמיתנות טובה

מה חשוב, ואיך מקימים אתר תדמית טוב?

תוכן

טקסט וגרפיקה איכותית שלא תזלזל במבקרים ותגרום להם למצוא עניין

לאהוב

חשוב מאוד שמבקרים יראו את האהבה לתחום מהמוצג וגם יחוו הם תחושות דומות

נראות

חזות נקייה ומסודרת במדיה היא חלון למוצר ולשירות שאותו אתם מייצגים

להקשיב

חשוב מאוד להקשיב לשוק ולהבין את קהל היעד אליו מופנה המוצר / השירות

 

אתר תדמית

בין אם יש לך עסק קטן או עסק גדול בניית אתר תדמיתי יכול להיות הסוג אתר שהעסק שלך צריך בשביל להתפתח! מהו אתר תדמיתי ? לאיזה סוגי עסקים בניית אתר  תדמיתי הכי מתאים? מה ההבדל  בין אתר תדמיתי לאתר דינמי ? כל מה שאת/ה צריכים לדעת על בניית אתר תדמיתי.

מהו אתר תדמיתי ?

ניתן להחשיב את אתר התדמית כמודעת תוכן יעודית להצגת העסק שלך עבור אלפי הלקוחות הפוטנציאלים ברשת. אתר תדמיתי שמגדירים בדרך כלל כסטנדרטי יכיל מידע אודות העסק, דרכי יצירת קשר, תמונות של העסק, מאמרים והמלצות אודות בית העסק.
אתר תדמית הוא אתר שיווקי המהווה את עיקר הנוכחות של העסק באינטרנט. אתר תדמיתי מכיל מידע על העסק, השירותים ותחומי ההתמחות שלו, וניתן לשלב בו פירוט על המוצרים של החברה. אתר תדמית איכותי מציג את העסק בצורה מרשימה ככל הניתן, ומדגיש את ההישגים שלו, המטרות והאופי הייחודי שלו. אתרי תדמית נבנים בדרך כלל במטרה ליצור נוכחות ברשת, לשמר קשרים עם לקוחות ולמשוך לקוחות חדשים.
אתרי תדמית נבדלים מאתרי תוכן בכך שהם בדרך כלל אתרים קטנים (עד כ-10 עמודי תוכן) המכילים מידע שיווקי בלבד ולא חומר מקצועי. אתרים אלו הינם אתרים סטטיים ללא מערכת תוכן או מערכת ניהול כלשהי, ולכן כל דרישה להוספת עמודי תוכן או שינוי תוכן קיימים, מאלצת את בעליהם לבצע תיקוני קוד מיותרים ויקרים (שכן הם נאלצים לפנות לבונה האתר שלהם לביצוע השינויים ישירות בקוד, במקום לבצע שינויים אלו במערכת התוכן שאינה קיימת). בבניית אתרי תדמית, בדרך כלל אין מבצעים התאמה למנועי חיפוש למטרות קידום אורגני, אלא שמים בעיקר דגש על עיצוב יוקרתי ומושך שיביא להמרות גבוהות בקרב הגולשים באתר (ולכן בעבר היו בונים אתרים דינמיים מבוססי פלאש).

לאיזה סוגי עסקים בניית אתר תדמיתי הכי מתאים?

הקרקע המשותפת עבור בעלי אתרי תדמית היא העובדה שרובם עוסקים במלאכה לבדם. כגון בעלי מקצוע, עסקים מקומיים, מסעדות, פאבים ועוד. היתרונות של האתר התדמיתי על פני שאר סוגי האתרים הם העובדה שאין צורך לעדכן אותו באופן קבוע, כמות הדפים שעליו להכיל קטנה ולכן אין צורך בהשכרת שטח אחסון גדול יחסית – העולה כסף רב יותר לחודש. בנוסף, הזמן הנדרש להקמת אתר תדמיתי כזה הוא קצר וזול ביחס לבניית אתר עסקי או חנות וירטואלית.
בין אם אתה מטפל הוליסטי, קאוצ'ר, מאמן כושר, מוכר בריכות, מצלמות דיגיטליות או חליטות צמחי מרפא - המקום העיקרי בו אתם מציגים את מי שהנכם בכל זמן ולתפוצה בלתי מוגבלת, זהו אתר האינטרנט שלכם. אתר האינטרנט התדמיתי שלכם מלווה אתכם ואת העסק שלכם צעד אחר צעד. הוא אתם, ואתם זה הוא.
עדיין מהססים? לא יודעים אם זה מתאים בשבילכם? צרו קשר עוד היום וקבלו שיחת יעוץ בחינם!

 

נסיון חינם

צרו קשר עוד היום ותזכו באתר תדמית חינם ל-30 יום!